Müşteri Dönüşlerimiz

tutaart ile her daim hizmet

birincil hedefimiz
mutlu müşteriler

Müşteri memnuniyetini oldukça önemsiyoruz. Bu sebeple her bir müşterimiz ile doğrudan temas halindeyiz. Geri dönüşlerini alıp doğrudan müdahale ediyoruz. Bu sayede hedeflerimizi yerine getiriyoruz.

yorumlar

MÜŞTERİLERİMİZ NELER SÖYLÜYOR?

Eyüp Küçük

Oto yıkamacımız için web sitesine ve özel bir müşteri paneline ihtiyacımız vardı. AVM’de araç yıkama ile uğraşıyoruz, müşterilere web siteden bildirim göndermek istiyorduk. TutaArt yazılım ekibi kısa bir sürede işimizi çözecek bir web sitesi tasarladı ardından ise panel kodlayarak bunu çözdü. Şimdi ise kendilerinden sosyal medya danışmanlığı alıyoruz şirket olarak. 

Eyüp Küçük

TutArt Müşterisi
İlayda Solmaz

Butik işletmem için TutaArt’ı arkadaşlarımın tavsiyesi ile buldum ve kullanmaya başladım. Sosyal medya yönetimi ağırlıklı olmak üzere web sitesi ve grafik işlerini verdim. Karşımdaki arkadaşlar adım adım işleyerek ve bana anlatarak işletmemi duyurmaya başladılar. Bütün ekibe teşekkürler.

İlayda Solmaz

TutaArt Müşterisi
Erhan Semir

TutaArt ile çalışmamızın altıncı ayındayız. Gerek web alanında gerek sosyal medya alanında çok fazla yardımcı oluyorlar. Herhangi bir sorunda ise telefonla arayıp destek alabiliyorum.

Erhan Semir

TutaArt Müşterisi
TUTAART

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNMUTLU MÜŞTERİLERİMİZ ARASINAKATILIN

İLETİŞİME GEÇ